Häädemeeste Eakate Kodu muuseumis

Häädemeeste Eakate Kodu juhataja Gerli Liiva: "Sõit kulges lõbusas meeleolus ja tagasi koju saabudes oli muljeid ja emotsioone mitmeks päevaks."
16. detsembril 2021 külastasid Häädemeeste Eakate Kodu 11 hoolealust Pärnu muuseumi. MTÜ tasus edasi-tagasi bussisõidu eest. 

"Sõit sai alguse eakatekodu peaukse eest, kus sõbralik Go Busi bussijuht Toomas avas meile ukse ja aitas hoolealused bussi," meenutab juhataha Liiva, kelle sõnul oli bussijuht väga kannatlik, ootas kuni kõik turvavööd said kinni ja alles siis alustas sõitu.

Pärnus aitas bussijuht hoolealused ka bussist välja. "Muuseumi uksel juba oodati meid, vastuvõtt ja giidi suhtumine olid väga sõbralikud. Meile pakuti kommi ja sooviti häid asju," sõnab Liiva.

Häädemeeste Eakate Kodu klient Karl lausub, et muuseumikülastus oli väga huvitav ja põhjalik: "Mulle meeldis ristmõõk. Muidugi sooviks veel minna, kui tekib võimalus. Aitäh!"

Urve ja Galina sõnasid järgmiselt: "Meile meeldis reis maalt linna. Bussijuht oli tore ja abivalmis. Vahva, et eakatele selline võimalus avanes! Sooviksime kuhugi minna ka suvisel ajal, kui riided kergemad, et saaks vaadata õues ümbrust. Meil oli väga mõnus!"

Hellele meeldis muuseumihoone arhitektuur. "Tore, et meile avanes võimalus minna. Suur tänu!"

Heljuri sõnul on bussisõit huvitav, sest pole ammu Pärnus käinud. "Nii palju uusi maju ja avastamist! Ei teadnudki, et muuseum asub uue koha peal. Muuseum oli muljetavaldav!"

Häädemeeste Eakate Kodu tänab MTÜd kogu südamest. Juhataja Liiva: "Tahaks öelda enamat, aga vahel on nii, et sõnadest jääb puudu.... Teie mõtted ja teod on nii nii õiged!"


Fotod: Gerli Liiva
Eelmine
Iru hooldekodu kliendid teatris
Järgmine
täname annetuse eest, akkadian!

Vastused puuduvad

Email again: