MTÜ Elame Veel! tahab murda arusaama nagu lõpeks ühiskonnaelus osalemine päeval, mis eakas üle hooldekodu lävepaku astub. Selleks võimaldame hoolealustel osa saada kultuurisündmustest, olgu selleks teatrietenduse, kontserdi, muuseumi või kino külastus. Annetuste abil tasume piletite ja transpordi eest.

Meiega on oodatud ühendust võtma nii hooldekodud, sealsed elanikud kui ka nende lähedased. Tegutseme üle kogu Eesti. Projektide teostumine sõltub annetuste hulgast.  

Foto: Keila hooldekodu

Täname AS Õhtuleht Kirjastust helde annetuse eest! 

Õhtuleht Kirjastus põhjendab heategu nõnda: "Meie motoks on alati olnud Eesti inimeste elu paremaks ja rõõmsamaks muutmine. Samuti oleme soovinud muuta kuuldavaks ka nende hääle, kes seda ise teha ei suuda.
Seetõttu oleme tänavu otsustanud selle aasta kingiraha suunata heategevusse - MTÜle Elame Veel! 

MTÜ Elame Veel! eesmärgiks on rikastada hooldekodus olevate inimeste igapäeva ning usume, et läbi kingiraha same pakkuda rõõmu neile, kes seda praegusel ajal kõige enam vajavad."

Vasakult: Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutov, MTÜ asutaja ja Õhtulehe ajakirjanik Kadri Kuulpak ja Õhtuleht Kirjastuse juhatuse esimeese Erik Heinsaar. 

Foto: Stanislav Moškov

Telli MTÜ Elame Veel! uudiskiri

Loe oktoobrikuu uudiskirja

MTÜ koostööparnerid: