nõmme pihlakodu koorikontserdil

Nõmme Pihlakodu elanik Kaie: "Karulaane jenka" ajal tuli tantsutuju peale!

Nõmme Pihlakodu viis eakat ja kaks töötajat said 10. juunil osa segakoori HUIK! konktserdist Nõmme Kultuurikeskuses, kus lauldi hiljaaegu plaadile saanud Lembit Veevo loomingut.

Veevo üks tuntuimaid lugusid on "Karulaane jenka". Seda kuulates hakkas Urvel (86) pea ringi käima, kuid tantsutuju tuli samuti peale. Kaie (85) leidis, et seltskond istus liiga ees ning temaga nõustus Eili (81), kelle hinnangul oleks akustika tagapool parem olnud.

Kaie kiidab pala "Kirp kiigel". Loos "Haned, luiged", kus olid hästi madalad bassinoodid, ei sulandunud Kaie sõnul üks bass teistega kokku. Kooritüdrukute riided olid kõigi arvates ilusad. Kõlasid veel "Naera", "Kadakad" ja "Kõikide järvede kuu".

Kaie leidis, et kokkuvõttes laulis segakoor HUIK! hästi. Küsimusele, kas nad tahaksid veel kontsertidele minna, vastas Kaie, et kindlasti. Urve sõnul oli huvitav kuulata. Jaan (85) lausus, et võib rahule jääda, sest koorilaulu on ikka tore kuulata. Kontserdil kõlas ka jazzmuusikat. Jaan lisas, et tema sellest stiilist eriti ei vaimustu.

Kaie rääkis, et tema kaasa toob talle tutvumiseks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrieksami kavasid ja tema annab nüüd kaasale kontserdilt ostetud Lembit Veevo lugudega plaadi. Kuigi lõpuks jätsime plaadi ikkagi majja.

Neida (83) teatas, et veel meeldis see, et Värska sildiga "napsipudel" oli tema käes. Ainsana võttis pudelist topsiga vett Jaan, kui juba majja tagasi jõuti.

Suur tänu dirigent Ingrid Roosele priipääsmete eest!

Muljed pani kirja Pihlakodu tegevusjuhendaja Anu Liibek, kes oli abiks ka klientide saatjana.

Fotod: Anu Liibek
Eelmine
häädemeeste elanikud raudteemuuseumis
Järgmine
Saaremaa Südamekodu suvelavastusel

Vastused puuduvad

Email again: