nõmme pihlakodu uudistas muba

Nõmme Pihlakodu elanik Kaie (86): “Tema poognatõmme oli nagu suure kunstniku tehtud!"

Nõmme Pihlakodu kaheksa elanikku külastasid 16. septembril 2022 koos tegevusjuhendaja Anu Liibekiga Tallinna Muusika- ja Balletikool MUBA, kus toimuvad iga reede tasuta kontserdid. Pärast elamust tutvustas neile maja muusikaettevõtluse õppejõud Silvia Käsk.

Kaiele (86) väga meeldis maja omapärane ja kaasaegse arhitektuur. Veel meeldisid talle koridoris olnud väikesed n-ö puhkemajad, mida saab kasutada keskendumiseks. Kaie nautis eriliselt viimast esinejat, kes oli XII klassi neiu Katariina Tammemägi. “Tema poognatõmme oli nagu suure kunstniku tehtud. Seda oli nii tore näha!” muljetas Kaie.

Klassikalise muusika kontserdil esinesid veel IV, V, VII ja X klassi interpreedid. Neida (83) ja Pille-Triin (81) imetlesid nende meisterlikkust. Esinejad olid rahulikud, mängisid peas ega teinud sealjuures ühtegi viga.

Juba peale kella kolme oli seltskond Nõmme Pihlakodus tagasi. Kõige vanem härra Jüri (94) tegi saabudes kohe põhjaliku ülevaate juhataja Liisale.

Tegevusjuhendaja Kairi kostitas kultuurihuvilisi kohvi ja koogiga ning tänu kontserdile energiast pakatanud proua pesi kõikide tassid puhtaks.

Pihlakodu tänab ka vabatahtlik Jaanus Vernikut, kes aitas seltskonnal majas liikuda!

Fotod: Kadri Kuulpak
Eelmine
Kastre ja Võnnu Kodu Teatris
Järgmine
viimsi pihlakodu georg otsa radadel

Vastused puuduvad

Email again: