Mitu klienti saab kultuurisündmusele kaasa võtta? 

Nii mitu, kui soovib! Ent mõistagi on keeruline korraldada väljasõit mõnekümnele eakale korraga. Niisiis tasub mõelda, mitme kliendiga on realistlik kuhugi minna, ning kas personali hulgaks leiab piisaval hulgal saatjaid. 
PS. Ratastool pole mingi takistus, spetsiaalse bussi leiab igast maakonnast. 

Mitmes projektis võib üks hooldekodu osaleda?

Nii mitmes, kui vaid soovite! Meie jaoks on kõige vahvam, kui hooldekodu tuleb kindla plaaniga, kuhu oma rahvast viia. Olgu see kasvõi neljas või viies kord MTÜ kaudu kultuurisündmusele pääseda, kellelegi me kätt ette ei pane. 

Kuhu võiksime oma klientidega minna?

Sinna, kuhu hoolealused või töötajad ise soovivad! Kui ühtegi head ideed aga ei tule, siis tasub vaadata, mida pakutakse kohalikus kultuuri- või rahvamajas, missugused etendused või kontserdid kalendrist leiab. Kui ikka ühtegi head ideed ei teki, koostame teile ise nimekirja erinevatest sündmustest, mille seast valida. 

Kui palju osalemine hooldekodule maksab?

MTÜ tasub nii klientide kui ka töötajate piletite ja transpordi eest. Hooldekodu personalile tasuta elamuse pakkumine on meie väike viis teha kummardus selle tänuväärse töö eest, (kuigi mõistame, et klientide saatmine on samuti töö).