surju hooldekodu rahvamajas

Surju hooldekodu Videvik juhataja Ülle Alanurm: "Sel korral tulid kaasa ka dementsed, skisofreenikud ja pime!"

21. aprillil külastasid Pärnumaal Surju külas asuva hooldekodu Videvik hoolealused kohalikku rahvamaja, kus Häädemeeste huviteater etendas tükki "Jutt Jumala õige".

Hooldekodu juhataja Ülle Alanurm ütles pärast etendust, et mõni klient ei olnud aastaid teatris käinud. Paljudele sobis tema sõnul, et etendus toimus kohalikus rahvamajas: ei olnud vaja kaugele minna ega uhkeid riideid selga panna.

"Sel korral tulid kaasa ka dementsed, skisofreenikud ja pime. Elamus oli see neile kõigile – igaühele küll ilmselt isemoodi! Oli imeline päev!" muljetab Alanurm.

"Siirad ja südamlikud tänud teile! Hea, et on veel organisatsioone, kes märkavad ka MEIE inimesi!" lisab ta tagasisides MTÜle.

Häädemeeste huviteatri näitleja Aire Koop lisas omalt poolt: "Suur tänu teile tegutsemast nii tänuväärse asjaga! Rõõmu oli palju nii laval kui ka saalis!"

"Jutt Jumala õige" on lugu vanast naisest, kelle pikk elutee läheneb varsti sajale eluaastale, ning kelle igapäevane parim sõber ja truu kaasteeline on vaid Jumal, sest kõik teised sõbrad ja tuttavad on ammugi siitilmast läinud. Jumalaga arutatakse headusest ja kurjusest, taevast ja põrgust, muredest ja rõõmudest.

Etendusest sai osa 31 hoolealust.

Fotod: Surju Hooldekodu Videvik
Eelmine
tartu hooldekodu vanemuises
Järgmine
pihlakodu püstijalakomöödial

Vastused puuduvad

Email again: